Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Леонід Черепейнік

1 округ

40 років. Вища освіта за спеціальністю «Фінанси, банківська справа». Генеральний директор ТОВ «ВТОРМА ЮА». Депутат Броварської міської ради, член інвестиційної ради міста. Батько шістьох дітей.

Мої принципи були, є і будуть незмінними: чесність, справедливість, наполегливість, прозорість!

Я хочу запропонувати вам позитивний досвід вирішення реальних справ для нашої громади, в тому числі старої частини міста, про яку давно піклуюся. Я створив з нуля успішне підприємство «ВТОРМА», і готовий ділитись своїм досвідом на благо Броварської ОТГ.

Мої погляди на життя дуже близькі до ідеології «Голосу» – проєвропейської правоцентристської партії з демократичним підходом до політики. Це чи не єдина партія, місце у якій неможливо купити – тільки вибороти у чесній конкуренції. «Голос» об’єднав активні конструктивні сили Броварів, і ви самі про це знаєте, дякуючи нашим ділам.

«Голос» прагне застосовувати сучасні цифрові технології та європейські підходи до управління, і це мені до вподоби – як і ідея про необхідність поставити в центр державної політики людину, а гроші віддалити від провладних органів.

Я балотуюся у депутати, оскільки, по-перше, я народився, виріс і живу в місті Бровари зі своєю дружиною та дітьми, вони ходять тут в садочок, у школи. Я як ніхто знаю потреби мешканців нашого міста і хочу, щоб громада жила краще. Я прагну гідно представляти, захищати та відстоювати інтереси дітей з вадами, багатодітних родин. Щоб у громаді панували християнські цінності. Щоб рішення місцевої влади були справедливими та законними, спрямованими на реалізацію потреб усіх мешканців міста, а не окремих «наближених».

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів