Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Олександр Остапкович

1 округ

60 років, дві вищі освіти (проектування та державне управління), архітектор. Нині – пенсіонер.

Діяти рішуче, діяти швидко, бо не маємо часу на розкачку та сумніви.

Я знаю, що якісний прорив нашої громади на інший рівень цивілізаційних суспільних відносин цілком можливий. Це абсолютна відкритість і підконтрольність адміністрації громаді; доступ мешканців до всіх ресурсів на рівних і конкурентних засадах; енергійна демонстрація потенційним інвесторам привабливих, зрозумілих і чесних умов роботи, підтримка інвесторів владою; залучення до розбудови міста урбаністів світового рівня та сучасних бізнесів.

Бачу Бровари не додатком Києва, а привабливим центром тяжіння для динамічних, сучасних компаній. Зрештою, першим веломістом в Україні! Тут цілком комфортно могли б почуватися офіси високотехнологічних корпорацій, мистецькі центри, спортивні осередки.

Чому я з «Голосом»? Відчуваю єдність світоглядних позицій членів нашої команди, щирість, відсутність інтриганства; є компетентність і експертність з питань місцевого самоврядування. Лідер команди, Андрій Саук, викликає повагу – в розвідку з ним пішов би, не вагаючись! Він точно буде серед кращих мерів України.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів