Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Олена Лахно

1 округ

40 років, народилась у Броварах. Має вищу економічну освіту та працює економістом з постачання у ТОВ «Альянсенерго». Голова ГО «Еко Бровари». Заміжня, мама двох дітей.

Там, де чисто, – чисті думки, ясне мислення, відкритий горизонт.

Мені не байдуже моє місто, а один з моїх життєвих принципів – допомагати людям. Мої особисті інтереси співпадають з інтересами громади.

Я йду з командою чесних, порядних професіоналів та реалістів партії «Голос». Вони, як і я, твердо стоять на землі, розуміють, що доведеться багато і важко працювати – але з натхненням і переконанням, що у нас все вийде, бо тут – наша батьківщина, і нам тут жити.

Я маю принципи й переконання, особливо необхідні в часи змін. Вони вам добре відомі, і ви знаєте, що я можу відстоювати й захищати наші спільні інтереси.

Депутатство для мене – це новий виклик і водночас продовження моєї діяльності – тільки з ширшими повноваженнями та більшими можливостями впливу.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів