Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Ольга Вовкогон

1 округ

38 років, освіта вища. Викладач фізики і математики в ліцеї при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Справа не виходить у тих, хто і не починав її робити!

Українці постійно скаржаться на несправедливу і байдужу владу. Але всі ми і є творцями цієї держави, а насамперед – фінансуємо її існування. Левова частка доходів держави – не з бізнесу, а з податків та інших виплат громадян, які, загалом, сплачують 50% податку з власних доходів. Цю інформацію я планую донести до суспільства, щоб люди розуміли: вони дійсно мають право вимагати справедливості, бо утримують державну машину.

Я йду в депутати, щоб бути ефективним менеджером і розвивати освітню та культурну галузі. Маю бажання, сили та мотивацію, щоб місто перестало бути культурною, освітньою периферією й конкурувало зі столицею.

Йду в команді «Голосу», тому що ця партія орієнтується не на фінансові статки та можливості кандидатів, а на їхній професійній рівень, вмотивованість до роботи і відповідальність, рівень довіри мешканців, обов’язковість та патріотизм.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів