Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Сергій Іллюхін

1 округ

37 років. Народився, живе і працює у Броварах. Освіта вища. Фахівець у сфері ІТ. Одружений, виховує сина.

Будь реалістом, вимагай неможливого!

Я переконаний, що команда «Голосу» спільними зусиллями й за підтримки активних броварчан втілить реформи, яких давно потребує місто. Сподіваюсь, що позитивні зміни стануть для всіх стимулом долучитися до спільної роботи задля нашого міста, нашої громади. Підтримка на виборах – це надважливо, але не менш важливо бути небайдужим, активним учасником розбудови, яку ми готові розпочати і досягти успіху.

Я йду в депутати, щоб продовжити та закріпити ті позитивні зміни, що відбуваються у Броварах. Я хочу, щоб генеральний план міста був орієнтований саме на інтереси броварчан, а не забудовників: щоб було створено більше зелених зон, а інфраструктура відповідала сучасним нормам та нашим з вами вимогам. Окрема тема – довкілля: екологічний стан, у якому перебувають Бровари, є неприйнятним і становить загрозу здоров’ю кожного з нас. Тому разом ми маємо зупинити безконтрольне забруднення повітря, сприяти збільшенню площі зелених насаджень у місті.

Я переконаний: ми завжди маємо пам’ятати про майбутнє і думати про стратегічний розвиток громади на десятки років вперед, сміливо беручись за реалізацію навіть найскладніших проектів!

В об’єднаній громаді немає «чужих» проблем, тому і депутати, і виборці просто зобов’язані разом запровадити реформи, яких давно потребує місто.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів