Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Ангеліна Козлова

2 округ

49 років, закінчила КНЕУ ім. В. Гетьмана, засновниця і директорка ТОВ «БРОМЕДІА». Депутат Броварської міськради. Заміжня, має сина.

Для панування зла потрібно лише те, щоб порядні люди нічого не робили. Тому маємо не сидіти, склавши руки, а боротися за гідне життя в нашій громаді.

Мій депутатський досвід дав мені глибоке розуміння проблем, насамперед – із міським бюджетом. Вони стали настільки серйозними, що маємо терміново змінювати підходи і до формування бюджету, і до планування витрат. Водночас я знаю, що навіть невелика фракція може ефективно протистояти сумнівним рішенням, земельному та бюджетному дерибану. А якщо фракція велика – то протягнути сумнівні рішення неможливо взагалі.

Протягом 2020 року відбулось 89 чергових та позачергових сесій міської ради. Це – колосальна робота, і вона мені цікава та знайома. Впевнена, що мій досвід ще стане в пригоді і фракції «Голосу» в міській раді, і нашій громаді.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів