Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Тарас Балицький

2 округ

38 років. Освіта вища, кандидат юридичних наук. Керуючий партнер/директор адвокатського об’єднання «Декструм». Одружений, виховує сина.

Постійно рухатись вперед, навчатись і розвиватись задля розвитку сім’ї, громади, нації та Держави.

З кожним роком інститути держави працюють усе гірше, а деякі майже зупинились. Індекс довіри до державної влади майже на нулі. Я переконаний, що у державотворенні участь має брати саме місцева громада і громадяни, які можуть та готові розвивати Україну. Які прагнуть прожити життя, знаючи, що свою місію виконали на сто відсотків, щоб із впевненістю та гордістю дивитися в очі своїм дітям, родині та пересічним людям. Для яких честь – допомагати тим, хто потребує і приймає твою допомогу, та бути корисним своїй Державі.

Вважаю, що лише колаборація молодих, розумних, організованих, порядних, активних і сильних духом людей разом із досвідченим старшим поколінням з числа чесних фахівців може запустити процеси державотворення та відродження реальної економіки з урахуванням сучасних трендів. Тому я вирішив балотуватися у депутати.

«Голос» у Броварах – команда однодумців, декого з яких я знаю особисто і давно. Важливим також є поєднання чіткої стратегічної позиції самої партії, яка в той же час постійно має можливість доповнюватися новими та цікавими ідеями та планами кожного члена команди.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів