Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

В’ячеслав Шнейдміллєр

2 округ

33 роки. Освіта вища. Фахівець з ІТ. Одружений, має двох дітей.

Для розв’язання проблем потрібні план та система. Переконати і викликати довіру здатен тільки реальний результат.

Голос – це дієва, фахова, талановита фракція у Верховній Раді. Хоч і в меншості, але продовжують працювати системно, якісно, наступально. Ця команда не шукає альянсів заради альянсів і зневажає підкилимні чи кон’юнктурні домовленості. Професіоналізм, гідність та принциповість «Голосу» – привабливі для мене, бо і я прагну жити й працювати так само.

Броварський «Голос» – активний і чесний, а потенціал команди не викликає сумнівів. «Голос» в місті чують, мабуть, усі.

Ми стоїмо на порозі змін, але для їх здійснення потрібна не тільки кропітка робота, але розуміння того, що і як саме слід робити. В об’єднаній громаді зростає бюджет, але й проблем додається, тому важливо правильно визначити пріоритети, джерела фінансування, інструменти й шляхи їх розв’язання. Я переконаний: депутатство – це засіб для впровадження змін, більше можливостей для розвитку і велика колективна робота з командою однодумців.

У разі обрання депутатом міськради я зосереджуся на двох напрямках. Перший – створення «розумної» та безпечної громади, яка дружня і до пішоходів, і до водіїв. Із територіями, вільними від транспорту, і ділянками, де ніщо не заважатиме руху автомобілів. Другий – діджиталізація. Мрію про ліквідацію паперового документообігу і максимальне спрощення бюрократичних процедур.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів