Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Вадим Мутило

3 округ

46 років, народився у Броварах. Освіта вища, інженер-механік. Технічний директор ТОВ «Вторма ЮА». Депутат Броварської міської ради. Одружений, виховує двох доньок.

Роби те, що маєш робити, а решта – буде так, як має бути.

Такої сильної яскравими особистостями команди, як у політичній партії «Голос», не має жодна політична сила міста – тут зібралися активні, порядні, чесні Громадяни, які сповідують загальнолюдські цінності та керуються ними як життєвими принципами. Це ж правило екстраполюється на всі рівні команд партії, аж до ВР. Окрім того, правоцентристська ідеологія, яку сповідує «Голос», мені дуже близька.

Вважаю, що найближчі п’ять років наша об’єднана територіальна громада має приділити особливу увагу розвитку освітньої інфраструктури та капітальній модернізації інженерної інфраструктури міста (водогін, каналізація та централізована система опалення).

Для цього маємо підвищити надходження до бюджету ОТГ, залучаючи роботодавців до відкриття та розширення виробництва. Задля цього, зокрема, передбачити розвиток індустріального парку на територіях, розташованих за окружною дорогою.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів