Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Юлія Павельєва

3 округ

32 роки. Має вищу освіту у сфері інформаційної безпеки, нині – приватний підприємець і громадський активіст, мама двох дітей.

Мій чоловік – ветеран АТО, тож я є активісткою ветеранського руху

Якщо бачиш несправедливість – не маєш права стояти осторонь!

Я приєдналась до команди «Голосу», бо це люди, з якими ми пліч-о-пліч захищали інтереси міста та його жителів, прибирали сміття на численних толоках, планували реформи. Це люди, які мають стратегію і тактику, працюватимуть на результат, а не задля приватних інтересів та піару, бо їм НЕ БАЙДУЖЕ, і для них Є РІЗНИЦЯ. Для нас «хоч щось робиться» – не аргумент і не виправдання. Думаю, і броварчани зрозуміли, що для «Голосу» важливі дія та результат, що «Голос» готовий працювати заради змін у нашому місті. Нам потрібна підтримка сусідів і на виборах, і потім, у повсякденній роботі.

Набридло чути скарги українців, що нема за кого голосувати. Я знаю, що це не так, що є рушії змін. Я хочу таких змін, я знаю, як їх здійснити, тому я саме серед таких людей. Мені не потрібні чужі гроші. Мені не потрібен статус. Я маю бажання, сили та енергію, щоб зробити громаду дійсно однією великою родиною, де кожен не сам по собі і не «моя хата скраю». Бо це – наша спільна громада, наше життя і життя наших дітей – від нас залежить, чи будемо ми жити гідно і щасливо!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів