Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Ірина Бардакова

4 округ

37 років. Випускниця Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Актриса та викладач. Заміжня, виховує сина.

Будь терплячим. Успіх – питання часу.

Команда Голосу в Броварах – команда мрії та джерело упевненості, що зміни будуть. Мені імпонує здатність її членів мріяти і дуже реалістичні, прагматичні підходи, розуміння ситуації та її розвитку, першочергових та наступних кроків, активність і готовність до тривалої, копіткої роботи. Це команда фахівців з принципами, що надважливо в нашій країні сьогодні. І я знаю, що такі люди працюють в «Голосі» по всій Україні.

Чому я балотуюсь?

Розвиток людини, міста через освіту та культуру – це сфера моїх депутатських інтересів насамперед. Нам бракує культури: класичної, політичної, культури спілкування й компромісу. Щоб заповнювати ці прогалини, маємо докласти чимало зусиль, бо відомо, що ментально людина змінюється приблизно за 50 років – у нас цього часу нема. Питання зміни влади на ефективну й модернову назріло не вчора – занадто довго в кабінетах сиділи одні й ті самі люди. А сьогодні маємо всі шанси і ресурси, аби змінити і владу, і місто на краще. Бровари мають гідний бюджет, талановитих мешканців і прагнуть оновлення. Отже, час настав!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів