Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 2020

Надія Лещик

4 округ

Начальник відділу медіа та аналітики Служби освітнього омбудсмена.

Корінна броварчанка.

Має багаторічний досвід роботи у сфері освіти: дошкільній, позашкільній, загальній середній освіті, у тому числі, десять років роботи у структурному підрозділі Міністерства освіти і науки України.

Фахівець у сфері освіти, комунікацій, ІТ в освіті, захисту прав учасників освітнього процесу.

Має три вищих освіти за спеціальностями: Державне управління – електронне урядування, Управління навчальним закладом, Педагогіка та психологія.

Громадська активістка у сфері освіти, бореться з корупцією на всіх рівнях освітнього процесу. Наразі тренер проєкту ОСВІТАБЕЗКОРУПЦІЇ (проєкт реалізується організацією USAID_ВзаємоДія, EdCamp Ukraine).

У 2015-2017 роках – заступник керівника Громадської ради при управлінні освіти Броварської міської ради. Впровадила конкурс на посади керівників закладів освіти м. Бровари. У складі Громадської ради активно контролювала діяльність Управління освіти та закладів освіти; ініціювала будівництво владою міста нових шкіл та садочків; контролювала постачання та якість продуктів, ремонтів у школах та садочках; ініціювала виділення коштів на миючі засоби з місцевого бюджету, а не з кишень батьків.

Має власні друковані праці: https://cutt.ly/bfK4izm

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів