Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Надія Лещик

4 округ

47 років, корінна броварчанка. Фахівець у сфері освіти, комунікацій, ІТ в освіті, захисту прав учасників освітнього процесу. Очолює відділ медіа та аналітики Служби освітнього омбудсмена України. Заміжня, має двох дітей.

Життєво необхідно постійно навчатися та вдосконалюватися. Кошти та блага, отримані шляхом корупції, не принесуть щастя.

У команді «Голосу» зібрані фахівці, громадські активісти і небайдужі до міста люди.

Саме в цій команді – чинні депутати, які не голосують за вказівкою згори, а розбираються у кожному питанні й лише тоді приймають зважені рішення на користь міста і громади. Саме в цій команді дієва опозиція, яка не мовчить, яка не боїться поставити запитання і дати відповідь громаді, яка добивається прийняття рішень для мешканців, а не забудовників.

Мені не байдуже, що відбувається у місті, де я живу. В пріоритеті моїх інтересів – освіта, прозорість міста, впровадження сучасних технологій для покращення якості послуг, які надаються жителям міста, налагодження комунікації з мешканцями. Це все забезпечить прозорість та відкритість рішень, заощадить кошти та допоможе зменшити корупцію і дасть поштовх для бізнесу. Зараз я взаємодію з Transparency International і, сподіваюсь, ми зробимо наше місто прозорим. Місту потрібні не лише багатоповерхівки, а й робочі місця.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів