Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Олександр Ханко

4 округ

45 років, освіта вища. Фахівець у сфері телекомунікацій, менеджер з якості проекту ДП «Ерікссон». Одружений, виховує двох дітей.

Мене можна знайти на Facebook та у всіх поширених комунікаторах. Долучайтесь!!!

Залишити після себе результат, яким би могли скористатись громада та наступні покоління!

Життя у невизначеній системі координат, суцільному популізмі та прагненні можновладців до статків за будь-яку ціну спонукає нас або змиритися, або починати зміни і бути їх рушієм. Розуміючи, що за повноцінне життя потрібно боротися, і ніхто не зробить роботу за тебе, я вирішив балотуватись у депутати об’єднаної територіальної громади міста Бровари.

Мій принцип: ніколи не залишатись байдужим до тих, хто потребує допомоги, в міру своїх сил надавати їм підтримку. Намагатись дати результат, яким могли б скористатись громада або навіть інші покоління. Завжди мати життєву основу і бути непохитним у ключових принципах: дотримання закону, віри, формування міцної сім’ї та здорового громадянського суспільства.

У броварській команді «Голосу» зібрались люди різних професій, з різними характерами, але нас об’єднують спільні цінності та прагнення змінювати громаду на краще в усьому: від елементарного побуту до стратегічних проєктів із залученням інвестицій, створенням нових робочих місць, розбудовою інфраструктури, підтримкою соціальних проєктів і всього, що робить життя якісним і вільним.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів