Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Олександр Корж

4 округ

38 років, освіта вища. Головний інженер ТОВ «АБ Груп». Одружений, виховує сина.

Разом ми зможемо!

Вимагати від себе – легше, ніж висувати вимоги суспільству, з огляду на його настрої. Але «Голос» вміє вибудовувати прямий, чесний, без загравання, діалог з громадянами, і цим також вирізняється з-поміж українських партій. Тому саме з цією командою я готовий працювати заради розвитку мого рідного міста.

Зараз створено Броварську об’єднану громаду – і наша родина, а громада є саме такою, суттєво розширилась. Побільшало і можливостей, і проблем. І щоб впоратися з ними, необхідні фахові управлінці, стратеги і тактики. Для себе я вважаю за необхідне від самого початку взятися за впровадження прозорих та чесних принципів адміністрування міста.

Я переконаний: його можна змінити на краще, зробити більш комфортним, з якого виїжджатимуть значно менше людей і куди завжди повертатимуться із задоволенням. Але для цього нам потрібно об’єднати зусилля усіх гілок влади, суспільства, активних членів громади. І така консолідація – також завдання депутатів, адже кожний їхній крок, кожне рішення мають працювати на об’єднання громади і заохочення робити реальні справи заради загального добробуту.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів