Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Олексій Комаровський

4 округ

41 рік. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К. Карпенка-Карого. Засновник дитячої акторської бази. Журналіст.

Хто, якщо не я?

Броварський осередок політичної партії «Голос» унікальний тим, що в ньому зібралися дійсно досвідчені, перевірені п’ятирічною каденцією на професіоналізм, чесність і порядність депутати міськради. Жоден з них не був причетний до корупційних скандалів, жоден не пішов на поступки перед сумлінням. Тут працюють справжні, а не «фейкові» активісти, які постійно беруть участь в акціях, ініціативах та корисних починаннях для міста. Як журналіст, який багато років висвітлював роботу міської ради, я знаю, що кажу. Тому я – у команді «Голосу».

Район Торгмаш, де я мешкаю, ніби живе якимось окремим від міста життям: сюди складно дістатися транспортом, тяжко виїхати, немає паркової зони, немає культурних осередків – але дотепер міська влада відкладала ці проблеми. Це – один з основних мотиваторів для мене балотуватися до міської ради.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів