Бровари

Місто Бровари, села Переможець, Требухів та Княжичі

Вибори 17 січня 2021

Роман Нетеса

4 округ

45 років, освіта вища. Директор ТОВ «Майстерня красивої ковки “Мелон”». Одружений, виховує двох синів та доньку.

Важливо жити за демократичним принципом: повага до всіх людей, незалежно від соціального становища, віросповідання та партійності.

Я народився у Броварах і переконаний, що моє місто має величезний потенціал і може стати дійсно комфортним і безпечним для життя. Готовий робити для цього все, що від мене залежить.

Бровари – промисловий центр, котрий має можливості для створення нових робочих місць, аби люди працювали вдома, у комфортних умовах, отримували гідну зарплату, а підприємства не становили екологічної загрози та мали відповідний часу технологічний рівень.

Я переконаний, що важливо інвестувати в спорт, бо це – фундамент здорового життя і ресурс для формування здорового суспільства.

Я маю досить досвіду та рішучості, аби бути депутатом Броварської ОТГ, нести відповідальність за ухвалені рішення та залучати громадян до взаємодії з владою. Відсидітися не вийде – ми всі маємо працювати на свою громаду.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про команду Голосу у Броварах

Головне, що потрібно знати про нас

1 Броварські команди Голосу та ДемАльянсу йдуть на вибори спільно

2 Андрій Саук – лідер команди Голосу у Броварах, кандидат на посаду голови Броварської громади

3 До команди Голосу долучились кілька депутатів минулого скликання, які ефективно відстоювали інтереси громади

4 Команда Голосу об’єднує представників не лише Броварів, але й усієї Громади, серед нас жителі Требухова, Княжичів та Переможця

5 Команда Голосу – це вдале поєднання досвіду та молодості, корінних та “приїжджих”(експатів), підприємців та громадських активістів